Post filled under : Engagement

It was fantastic day!
Everything was in our favor –
Perfect weather – clouds in the desert
Perfect team – Valeria Valencia Valle – amazing photographer from Canada joined us.
And sure, the perfect couple – Nedim and Roysi, which just got married last Sunday!
Mazal Tov, guys!

More Pictures – here

Filled Under : Engagement

I don’t know how it works, but the people who find us and invites to be theirs photographers are so amazing and so true and nice people ^^)

And this guys especially!
Congrats on your wedding, Shiry and Lior, we love you!
♡♡♡
More pictures from this shoot – here

 

 

Filled Under : Engagement

Alex & Emily are going to get married next year, and they decided to travel and make wedding photos around the world. Israel was their first location and we spent 2 amazing days, walking the streets of the Old City Jerusalem, climbing the mountains in the desert and having fun on the Dead Sea coast.
Now they are going to Philippines, so we wish them to find good photographer there, make many cool pictures, and have a great time there ^^) We think that @Michelle Tai – wedding planner in China, also will help them with all travel questions, how it was in our case )
And want to thank makeup artist and hairdresser – Leizerovich Karina
We all made a big job together ))

More pictures from desert you can see here
And here is white dress part in Jerusalem

 

Знайомтесь – Алекс і Емілі – через рік вони планують одружитись, а до того вирішили подорожувати і фотографуватися в різнизних куточках світу.
Ізраїль був їх першою локацією, і ми провели разом чудесні 2 дні, гуляючи старовинним Єрусалимом, взбираючись на пустельні гори і ходячи обривами мертвого моря ^^)
В плані культурного обміну теж було дуже цікаво. Зокрема здивувало те що в Китаї панує культ молодості – як розказували наречені, всі популярні телезірки в середньому 18 річні підлітки, от всі і повально хочуть виглядати не старшими, що їм успішно і вдається) Нашим друзям на вигляд не більше 20, хоча обидва вони є успішними бізнесменами – Алекс займається новітніми технологіями в медицині, а Емілі є власницею клініки по пластичній хірургії (тому насправді я навіть не здогадусь скільки їм може біти насправді, а уточняти якось не пасує :))
Ще мали цікавий досвід непорозуміння з ізраїльськими візажистами – всі світові стандарти індустрії моди Емілі не цікавили, важливо щоб було так як модно в Китаї (що загалом логічно).
В деталях це виглядало так – чим яскравіший мейк тим краще, і жодних тобі румян чи контурингу – обличчя має виглядати максимально блідим (в них досі це вважається першим признаком успішності).
А ще я взнала що бувають спеціальні наклейки на повіки, що робляють очі європейської форми, ну і накладні вії 2 шарами зверху і 1 знизу :)
Сподобалось згадати що не всі речі які вважаються чимось само собою очевидним не завжди є такими )
А якщо вертатись до пердноворічних тем – то та, ця зйомка внесла трохи колориту і екшену в наше розмірене єрусалимське життя, тішусь що все відбулось саме так, і сподіваюсь в новому році таких ориґінальних зйомок в нас ще буде і буде :)
Ну і хочеться щоб чувакам везло з гарними фотографами – від нас вони відправились на Філіпини, і обіцяли поділитися з нами своїми свіженькими фотографіями )

Фотографії дивіться тут
Другий день, Єрусалим і біле плаття тут

Filled Under : Engagement , Wedding

Simon & Julia France Trip

I got such a pleasure to hang out and take pictures of these guys! They are true lovers of freedom, and are not afraid to create theirs life by themselves.
They don’t stop by work or by everyday duties, but always find time and opportunity for interesting trips, filling their lives with positive.

Thank you Sim & Julia for the opportunity to be part of your trip and for acquaintance us with this lovely France ^^)

More pictures – here

Я отримала таке задоволення тусути і фотографувати цих чуваків! Вони справжні любителі свободи. Закохані в життя вони творять його самі!
Не обмежуючись роботами чи буденними обов’язками завжди знаходять час і можливість до цікавих подорожей, наповнюючи своє життя позитивом )
А для полегшення технічний моментів ще й придбали собі цю епічну ретро-автівку, яка просто створена для комфортних подорожей ^^)

Дякую вам за можливість стати частиною цього тріпу і за знайомство з такою прекрасною Францією ^^)

Filled Under : Engagement

Ми ось подумали що насправді дуже важко вибрати весільного фотографа лише по роботах з портфоліо (90% наречених при першій зустрічі з нами одразу попереджають про свою нефотогенічність, тому і порівняти себе ще з сотнею таких же «нефотогенічних» досить складно :) ), тож ми вирішили піти на зустріч всім кому цікаво спробувати зафіксувати своє кохання у фотографіях і зробили безстрокову халяву:

Ми даруємо можливість отримати пробну фотосесію від Mruwka photographers лише за 500 (п’ятсот!) гривень, у випадку якщо дата вашого весілля в нас ще не зайнята ;)
Таким чином ви переконаєтесь в тому що справді гарно вдаєтесь на фотографіях, зможете “протестувати” нас на професіоналізм і заодно краще познайомимось – адже це справді важливо з ким ви проведете день створення вашої сім’ї ^^)
Тож всі кому це актуально – пишіть-дзвоніть, поговоримо)

Filled Under : Engagement , Wedding , Writings