Post filled under : Study

«Секрети зйомки наречених» – Карпатський майстер-клас від Mruwka Photographers


Найважливіше у весільній фотографії – зацікавленість в ній.
Тільки коли любиш свою роботу, ти не працюватимеш жодного дня в житті.
Здавалося б що все просто – прибуткова справа, робота з красивими мометами, події переповнені щирими емоціями.. Але за декілька років зйомок ти стаєш черствим як хліб з Бородинської битви.
Ось такі моменти не потрібно допускати, і направду це можливо.
І тут вертаємось до першого пункту – зацікавленість – тільки вона дає можливість переживати кожен момент по справжньому, допомагає створювати унікальні і щирі кадри, а не знімати з коліна такі однакові весілля..
Ми хочемо запропонувати вам приєднатись до нашої фото-тусовки і відвідати свого роду унікальний майтер-клас, який пройде посеред магічних гір.
Вартість складає символічні 1000 грн., а унікальність його полягає в нетиповій для таких івентів справжності – адже ми принципово не хочемо долучати до події професійних моделей і працювати «на картинку». Портфоліо це звісно добре, але справжній досвід роботи зі справжніми людьми просто безцінний )

Основна тема цієї події «Секрети зйомки наречених»
Ми розглянемо не лише різні підходи до парної фотосесії, але й будемо говорити про те як зробити картинку живою – залишивши в ній лише щирі емоції, а не відбиток неповторної фантазії фотографа (знову привіт 100500 однотипних фото!)
Бонусом до цього ми поговоримо про особливості світла і оптики в фотографії. А також можемо потішити всіх кеноністів можливістю спробувати попрацювати майже зі всіма лінзами L-серії ^^)

Для участі, або для отримання більшої кількості деталей пишіть мені у фейсбук, або на мейл – mruwkaphoto@gmail.com

Кінцево заявки на участь приймаються до 1 серпня.

Майстер-клас розпочнеться в середу 3-го серпня.
О 8-й ранку ми виїжджаємо зі Львова в сторону Славського і першою локацією буде готельно-відпочинковий комплекс “Вежа Ведмежа”.
Там ми проведемо перший етап нашого майстер-класу – познайомимось і розпочнемо зйомку серед колоритної архітектури готелю.
Там же смачно пообідаємо і продовжимо рух до підйомника однієї із найвидовищніших вершин – гору Високий Верх, комплексу Захар Беркут.
Із заходом сонця повертаємось до Львова.
Вартість участі складає 1000 грн., і не включає у себе витрати на дорогу/обід/підйомник

Filled Under : Study

Бекстейдж з нашої Карпатської післявесільної фотосесії Романа і Христини ^^)

Знімали всією командою, в рамках навчального курсу від Mruwka Photographers

За відео дуже дякуюємо Роману Бурому ;)

 

 

Filled Under : Study , Video , Wedding

Ми дійшли до цього цікавого моменту, коли хочеться ділиться з тими хто хоче чути ^^)

Львівська Академія Фотографії гостинно запросила нас провести авторський курс для всіх кого це може зацікавити, тому всі деталі на їх офіційному сайті, за цим посиланням

 

 

Курс розрахований для того щоб якісно вносити в наш ринок західні стандарти – розвиваючи його ми ростемо самі.
Маючи багаторічну практику роботи весільними фотографами ми ще раз пройшли професійний курс навчання в закордонних весільних майстрів – це дало нам дуже глибоке розуміння фундаментальних речей, котрі несуть значний вплив на якість весільного фотозвіту.
Тому ми будемо підіймати купу важливих тем – від азів до принципових особливостей, котрі необхідні для якісної весільної зйомки. Але говоритимемо про все коротко і концентровано – лише про головне.

Основне в нашому підході до зйомки весіль – те що ми намагаємось емоційно розділяти свято з нареченими і гостями. Проникнутись атмосферою, стати частиною цього двіжу – це те що робить фотографії справді живими, і перетворює роботу на справжнє свято ^^)
Саме тому перше заняття на курсі – це філософія і психологія весільної зйомки. Тут вирішується все !)

Filled Under : Study , Wedding , Writings