Our new Master-Class in Ukraine

«Секрети зйомки наречених» – Карпатський майстер-клас від Mruwka Photographers


Найважливіше у весільній фотографії – зацікавленість в ній.
Тільки коли любиш свою роботу, ти не працюватимеш жодного дня в житті.
Здавалося б що все просто – прибуткова справа, робота з красивими мометами, події переповнені щирими емоціями.. Але за декілька років зйомок ти стаєш черствим як хліб з Бородинської битви.
Ось такі моменти не потрібно допускати, і направду це можливо.
І тут вертаємось до першого пункту – зацікавленість – тільки вона дає можливість переживати кожен момент по справжньому, допомагає створювати унікальні і щирі кадри, а не знімати з коліна такі однакові весілля..
Ми хочемо запропонувати вам приєднатись до нашої фото-тусовки і відвідати свого роду унікальний майтер-клас, який пройде посеред магічних гір.
Вартість складає символічні 1000 грн., а унікальність його полягає в нетиповій для таких івентів справжності – адже ми принципово не хочемо долучати до події професійних моделей і працювати «на картинку». Портфоліо це звісно добре, але справжній досвід роботи зі справжніми людьми просто безцінний )

Основна тема цієї події «Секрети зйомки наречених»
Ми розглянемо не лише різні підходи до парної фотосесії, але й будемо говорити про те як зробити картинку живою – залишивши в ній лише щирі емоції, а не відбиток неповторної фантазії фотографа (знову привіт 100500 однотипних фото!)
Бонусом до цього ми поговоримо про особливості світла і оптики в фотографії. А також можемо потішити всіх кеноністів можливістю спробувати попрацювати майже зі всіма лінзами L-серії ^^)

Для участі, або для отримання більшої кількості деталей пишіть мені у фейсбук, або на мейл – mruwkaphoto@gmail.com

Кінцево заявки на участь приймаються до 1 серпня.

Майстер-клас розпочнеться в середу 3-го серпня.
О 8-й ранку ми виїжджаємо зі Львова в сторону Славського і першою локацією буде готельно-відпочинковий комплекс “Вежа Ведмежа”.
Там ми проведемо перший етап нашого майстер-класу – познайомимось і розпочнемо зйомку серед колоритної архітектури готелю.
Там же смачно пообідаємо і продовжимо рух до підйомника однієї із найвидовищніших вершин – гору Високий Верх, комплексу Захар Беркут.
Із заходом сонця повертаємось до Львова.
Вартість участі складає 1000 грн., і не включає у себе витрати на дорогу/обід/підйомник

Також ви можете переглянути фотографії і відео з нашого попереднього Майстер-класу в Карпатах.
І долучатися до нашої події в facebook і в ВК
Також ми проводимо кастинг і шукаємо молоду сім’ю, яка хоче поповнити свій весільний альбом купою прекрасних фотографій з нашого Карпатського майтер-класу !)
Основна вимога – відкритість, позитивність характеру, ну і звісно наявність весільної сукні/костюма :)
Для оформлення заявки на участь висилайте 5 ваших весільних (!) фото на мейл – mruwkaphoto@gmail.com із позначкою *кастинг
Заявки приймаються до 29-го липня.
comments powered by HyperComments

Filled Under : Study