Alex ♥ Emily

Alex & Emily are going to get married next year, and they decided to travel and make wedding photos around the world. Israel was their first location and we spent 2 amazing days, walking the streets of the Old City Jerusalem, climbing the mountains in the desert and having fun on the Dead Sea coast.
Now they are going to Philippines, so we wish them to find good photographer there, make many cool pictures, and have a great time there ^^) We think that @Michelle Tai – wedding planner in China, also will help them with all travel questions, how it was in our case )
And want to thank makeup artist and hairdresser – Leizerovich Karina
We all made a big job together ))

More pictures from desert you can see here
And here is white dress part in Jerusalem

 

Знайомтесь – Алекс і Емілі – через рік вони планують одружитись, а до того вирішили подорожувати і фотографуватися в різнизних куточках світу.
Ізраїль був їх першою локацією, і ми провели разом чудесні 2 дні, гуляючи старовинним Єрусалимом, взбираючись на пустельні гори і ходячи обривами мертвого моря ^^)
В плані культурного обміну теж було дуже цікаво. Зокрема здивувало те що в Китаї панує культ молодості – як розказували наречені, всі популярні телезірки в середньому 18 річні підлітки, от всі і повально хочуть виглядати не старшими, що їм успішно і вдається) Нашим друзям на вигляд не більше 20, хоча обидва вони є успішними бізнесменами – Алекс займається новітніми технологіями в медицині, а Емілі є власницею клініки по пластичній хірургії (тому насправді я навіть не здогадусь скільки їм може біти насправді, а уточняти якось не пасує :))
Ще мали цікавий досвід непорозуміння з ізраїльськими візажистами – всі світові стандарти індустрії моди Емілі не цікавили, важливо щоб було так як модно в Китаї (що загалом логічно).
В деталях це виглядало так – чим яскравіший мейк тим краще, і жодних тобі румян чи контурингу – обличчя має виглядати максимально блідим (в них досі це вважається першим признаком успішності).
А ще я взнала що бувають спеціальні наклейки на повіки, що робляють очі європейської форми, ну і накладні вії 2 шарами зверху і 1 знизу :)
Сподобалось згадати що не всі речі які вважаються чимось само собою очевидним не завжди є такими )
А якщо вертатись до пердноворічних тем – то та, ця зйомка внесла трохи колориту і екшену в наше розмірене єрусалимське життя, тішусь що все відбулось саме так, і сподіваюсь в новому році таких ориґінальних зйомок в нас ще буде і буде :)
Ну і хочеться щоб чувакам везло з гарними фотографами – від нас вони відправились на Філіпини, і обіцяли поділитися з нами своїми свіженькими фотографіями )

Фотографії дивіться тут
Другий день, Єрусалим і біле плаття тут

comments powered by HyperComments

Filled Under : Engagement , Wedding